Forum Spletni simbol je virtualni prostor kjer se srečujejo vsi, ki jim starodavna znanja, vključno z vse današnjimi tabuji niso tujka. Kajpak ne gre le za starodavna znanja, temveč med drugim tudi za problematiko med spoloma, v družinah, ali celo v širših skupnostih, kar je del vsakdanjika slehernega posameznika.

Author Topic: Olajšaj se malo. Drugi del.  (Read 60887 times)

Offline sanjalka

• Veteran
    • Email
Re: Olajšaj se malo. Drugi del.
« Reply #1530 on: October 09, 2013, 01:31:17 PM »
Saj bo... Veš kako lep horoskop nama je Tea napisala za ljubav ta mesec ;)

Super, da ima ta mesec še 22 ljubavnih dni.  ;D

Drugač pa bruhala včeraj. Hjam...

Hjam, da ni kakšno dete na poti ;)

A, ne ne.  ;)

Potem pa se očitno velikooooooo nečesa nabira v tebi, da moraš sedaj to vse izbruhati.
Pri meni je bilo zanimivo, ko sem najbolj delala na sebi, sem tudi največ bruhala in driskala.
Ko čistiš svojo nesnago na notranjem nivoju, ti gre ven tudi na fizičnem, očitno ;D
moja nova astro karta:
http://shrani.si/f/1i/29/1jWAS6kh/moja-karta.jpg

http://shrani.si/f/39/Em/3qsZ2uoW/registracija.gif
9zk število 573

Ko se človeku utrne želja, je vse stvarstvo usmerjeno k temu, da se mu izpolni.

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Realist.
« Reply #1531 on: October 09, 2013, 01:41:05 PM »
Da te srat navije ...  :laugh:

Offline Pika

• Splet. Simbol
« Reply #1532 on: October 09, 2013, 02:28:48 PM »

Majaaaa, imaš tudi ti pospešeno prebavo?  :o

Offline Pika

• Splet. Simbol
« Reply #1533 on: October 09, 2013, 02:34:18 PM »
Saj bo... Veš kako lep horoskop nama je Tea napisala za ljubav ta mesec ;)

Super, da ima ta mesec še 22 ljubavnih dni.  ;D

Drugač pa bruhala včeraj. Hjam...

Hjam, da ni kakšno dete na poti ;)

A, ne ne.  ;)

Potem pa se očitno velikooooooo nečesa nabira v tebi, da moraš sedaj to vse izbruhati.
Pri meni je bilo zanimivo, ko sem najbolj delala na sebi, sem tudi največ bruhala in driskala.
Ko čistiš svojo nesnago na notranjem nivoju, ti gre ven tudi na fizičnem, očitno ;D

Bo najbrž nekaj na tem, ja.
Drugače to čisto fizično pripisujem z nalgesini zatolčeni migreni... in nekaj živčkom okrog nove profesije, ki sem se je ravno tako lotila v stilu svojega  :Sa na MC.  ::) (Pre)odgovorno in zahtevno itak.

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Realist.
« Reply #1534 on: October 09, 2013, 03:07:29 PM »

Majaaaa, imaš tudi ti pospešeno prebavo?  :o

Ah, ne, ne. Samo napisala sem.  :laugh:
Mojo prebavo pa težko kaj iz tira vrže.

Online sasa

• Splet. Simbol
« Reply #1535 on: October 09, 2013, 04:09:06 PM »
Haha Pika, a ti bi desca  ;D

Saj ne vem, kam bi te ga poslala iskat. Jaz sem svojga na ohcet staknila  8)

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Realist.
« Reply #1536 on: October 14, 2013, 02:34:38 PM »
Pomirjenost, praznina, polnost, samozadostnost, zadovoljstvo, ponos, sreča, ljubezen, tantra, nirvana.

Offline cvetka

• Mojster
    • Email
« Reply #1537 on: October 23, 2013, 08:55:07 PM »
Danes smo se na našem vaškem pokopališču zadnjič poslovili od vaščana, prijatelja ...prav na lunin mrk, 18.10. mu je zdrsnilo na Prehodavcih. Kako nič ne vemo, kje nas čaka konec ...

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Realist.
« Reply #1538 on: October 23, 2013, 09:04:20 PM »
Naj počiva v miru. Sem slišala za ta primer. Njegova žena je bila baje enkrat pri nas na obisku z očetovo sestrično. Svet je majhen in nepredvidljiv.

Offline vidka

• Uporabnik
  • **
  • Eden in edini - BOG!
« Reply #1539 on: December 26, 2013, 10:48:34 AM »
Zelim si pogovorov, iskrenih pogovorov...

Ko sedis v dnevni in enostavno cebljas, o vsem, brez nekih preprek, pretiranega razmisljanja itd... ampak samo poves tisto kar mislis...

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Realist.
« Reply #1540 on: December 27, 2013, 11:14:52 AM »
Vidka ...
Okoli nas je veliko različnih ljudi. Domači, tesni prijatelji, partner, so pa tudi znanci, s katerimi ponavadi ne delimo vsega, ker se jih določene stvari ne tičejo, ker nisozaupanja vredni, ki samo zbirajo informacije, da se primerjajo in nosijo tujo (ne)srečo na ušesa drugim.
Te pustimo, ker niso pomembni ...

Sama sem mnenja, da morajo biti ljudje, ki v naših življenjih igrajo vloge najtesnejših prijateljev in partnerjev, 100% zaupanja vredni, pripravljeni poslušat, se ti posvetit, pomagat ... Sicer to ni to. Sploh partner bi moral biti tak, saj je to najintimnejša vez med dvema človekoma (vsaj tako naj bi bilo).

Zakaj ne prideš do bistva? Ne upaš, ne znaš, ne moreš? Zakaj? Ne bo posluha? Imaš občutek, da te bo nasprotna stran obravnavala narobe, če boš iskrena? Zakaj bi se mogla skrivat? Vse, kar se dogaja v tebi, tvojem srcu in glavi, je del tebe.

Offline cvetka

• Mojster
    • Email
« Reply #1541 on: December 27, 2013, 03:38:28 PM »
Se podpišem pod tale prispevek, Maja  :-*

Offline Moi

• Novinec
  • *
  • E = m c2
« Reply #1542 on: December 27, 2013, 08:52:32 PM »
jaz pa vem, o cem vidka govori...

nazadnje sem to pocela  (res brez vsakih preprek) daaaaljnega leta 1996, ko smo na IRCU cvekali totalni neznanci-pa se slik si nismo mogli posiljat takrat  :o

in bi spet...ma saj bom  8)

Offline vidka

• Uporabnik
  • **
  • Eden in edini - BOG!
« Reply #1543 on: December 28, 2013, 09:37:23 AM »
Se popolnoma strinjam, da smo ljudje razlicni in da ne moremo vsakomur vsega zaupati... ZA to obstajajo najboljsi prijatelji in partner.
Vendar vcasih vseh strahov, dvomov itd tudi njemu ne mores zaupati, ker dobis odgovor: Ah daj no, kaj kompliciras!

IN potem se malo potuhnem, v meni pa gori zelja po klepetih, ujela sem se, da sama sploh ne znam vec zacet sprosceno kakrsne koli teme za klepet. Pa ne samo z njim, tudi z ostalimi, ker imam vedno znova to nesproscenost in strah, da mi bo spet kdo rekel ah daj no kaj kompliciras.... Potem pa sem tiho... bi pa se pogovarjala...

je pa tudi tako da moj partner ni ravno zgovoren decko, je bolj tihe sorte in ko sta doma dva tiho, je meni mucno.... slisis samo globoke vzdihe ko eden bere knjigo drugi pa brska na racunalniku....  :embarrassed:

Offline tia

• Uporabnik
  • **
« Reply #1544 on: December 28, 2013, 09:52:22 AM »
Vidka ...
Okoli nas je veliko različnih ljudi. Domači, tesni prijatelji, partner, so pa tudi znanci, s katerimi ponavadi ne delimo vsega, ker se jih določene stvari ne tičejo, ker nisozaupanja vredni, ki samo zbirajo informacije, da se primerjajo in nosijo tujo (ne)srečo na ušesa drugim.
Te pustimo, ker niso pomembni ...

Sama sem mnenja, da morajo biti ljudje, ki v naših življenjih igrajo vloge najtesnejših prijateljev in partnerjev, 100% zaupanja vredni, pripravljeni poslušat, se ti posvetit, pomagat ... Sicer to ni to. Sploh partner bi moral biti tak, saj je to najintimnejša vez med dvema človekoma (vsaj tako naj bi bilo).

Zakaj ne prideš do bistva? Ne upaš, ne znaš, ne moreš? Zakaj? Ne bo posluha? Imaš občutek, da te bo nasprotna stran obravnavala narobe, če boš iskrena? Zakaj bi se mogla skrivat? Vse, kar se dogaja v tebi, tvojem srcu in glavi, je del tebe.

oh joj, očitno sem jaz daleč od idealnega partnerstva ??? :-X :embarrassed: