Forum Spletni simbol je virtualni prostor kjer se srečujejo vsi, ki jim starodavna znanja, vključno z vse današnjimi tabuji niso tujka. Kajpak ne gre le za starodavna znanja, temveč med drugim tudi za problematiko med spoloma, v družinah, ali celo v širših skupnostih, kar je del vsakdanjika slehernega posameznika.

Author Topic: Mladi in spolnost  (Read 7808 times)

Offline colts

• Novinec
  • *
Re: Mladi in spolnost
« Reply #45 on: August 05, 2012, 10:35:03 PM »
Saša, pa kaj še delaš doma ?
Svet je majhen,a hkrati dovolj velik, da ti ponudi lasten kotiček, kjer boš lahko odločala sama. Starši te z svojim obnašanjem niso vredni.
Ko boš daleč stran, te bojo šele začeli ceniti in spoštovati, doma boš pa večno njihov smetnjak in suženj.

Offline sasa

• Grupa Biokibernetika
  • Spletn. Simbol
« Reply #46 on: August 06, 2012, 07:51:09 PM »
Colts, če zbežim od doma, praktično ne bom naredila nič. No, bom, ampak saj veš, kaj hočem reči.

Tako ali drugače se bom morala soočiti z njimi....

Offline colts

• Novinec
  • *
« Reply #47 on: August 07, 2012, 10:55:24 PM »
Ko se boš odločila trdno, brez kančka dvoma, kaj resnično hočeš in želiš, ti bo uspelo.
Meni je uspelo it stran od parazitske familije, pa mi je kljub začetni kaotiki uspelo najti vse, kar sem si zastavil. Sedaj grem dalje, lahek in svoboden.
Vsak si zasluži , zakaj bi bila ti izjema, ko pa si boljša od njih.

Offline sanjalka

• Grupa Biokibernetika
  • Spl. simbol
    • Email
« Reply #48 on: August 08, 2012, 08:08:40 AM »
Ni boljših ali slabših, smo samo na različni poti učenja, v nas vseh pa je vse in smo vsi eno, vsi povezani.
moja nova astro karta:
http://shrani.si/f/1i/29/1jWAS6kh/moja-karta.jpg

http://shrani.si/f/39/Em/3qsZ2uoW/registracija.gif
9zk število 573

Ko se človeku utrne želja, je vse stvarstvo usmerjeno k temu, da se mu izpolni.

Offline Jane

• Moderator
  • Spletn. Simbol
    • Karmična astrologija
« Reply #49 on: August 11, 2012, 03:13:14 PM »
Ko se boš odločila trdno, brez kančka dvoma, kaj resnično hočeš in želiš, ti bo uspelo.

Tole si Saša večkrat preberi  ;) Soočiti z njimi že....samo dokler si doma, si na njihovem teritoriju, dejansko ti lahko pijejo kri po dolgem in počez, vedno se najde kaj. Tudi če sem zamenjala ključavnico, jo je foter še enkrat, pa so še vedno lahko brskali. Kaj zdaj ko se skregaš, greš lahko samo v svojo sobo, še vedno jo vidiš v kopalncii, v kuhinji, v dnevni. Še vedno jeste isto hrano, še vedno skupaj skrbite za dom. Ko se skregaš, ko si enkrat na svojem, vstaneš in greš in potem že ve, da se ne more v nedogled usajat, če ne pač greš  ;)

Offline Tea

• Moderator
  • Lipicanec
  • Sonček je
    • www.Astro-star.net
    • Email
« Reply #50 on: September 29, 2012, 08:09:15 PM »
Jaz ne vem, kako je to v Sloveniji, da odrasli otroci še vedno čepijo pod streho staršev.
Ko enkrat doštudiraš in imaš svojo službo je treba vzet pot pod noge in imet svoje življenje.

Najbolje je nekaj časa preživeti sam pod svojo streho, pa tud brez partnerja, da sploh ugotoviš kako shajaš sam s sabo in kaj boš delil.

In drugo. S starši nikoli ne dokončaš - ali pa drugače povedano, ne prideš do konca. Lahko si potem pri njih do konca življenja. In stran jit od njih, ni nobeno bežanje, le nastopi čas, ko je treba bit odrasel. Pod njihovo streho so pa pač njihova pravila in njihove navade.
www.Astro-Star.net
ASTROLOŠKE ANALIZE, VEDEŽEVANJE, TEČAJI VEDEŽEVANJA IN ASTROLOGIJE

http://shrani.si/f/4/7C/1lKCklnt/astro-karta.gif

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Pomagaj si sam.
« Reply #51 on: September 29, 2012, 08:18:16 PM »
V Sloveniji je več kriz, ne samo gospodarska. To odgovori na vsa vprašanja. Naš narod ima grozno karmo in prepričanja.

Offline Jane

• Moderator
  • Spletn. Simbol
    • Karmična astrologija
« Reply #52 on: September 29, 2012, 08:40:54 PM »
Jaz ne vem, kako je to v Sloveniji, da odrasli otroci še vedno čepijo pod streho staršev.
Ko enkrat doštudiraš in imaš svojo službo je treba vzet pot pod noge in imet svoje življenje.

Najbolje je nekaj časa preživeti sam pod svojo streho, pa tud brez partnerja, da sploh ugotoviš kako shajaš sam s sabo in kaj boš delil.

In drugo. S starši nikoli ne dokončaš - ali pa drugače povedano, ne prideš do konca. Lahko si potem pri njih do konca življenja. In stran jit od njih, ni nobeno bežanje, le nastopi čas, ko je treba bit odrasel. Pod njihovo streho so pa pač njihova pravila in njihove navade.

Ubogo moje dete, ko že zdaj dajem njegove otroške dodatke na stran, da ko bo 18, da se bo lahko odselil  ;D

Ne vem drugače pa tudi jaz ne razumem tega, res ne. Ne razumem staršev, ki otroka tako privežejo nase, da ga je strah sploh kam it.

Offline Jernej

• Uporabnik
  • **
« Reply #53 on: September 29, 2012, 09:24:01 PM »
Ne vem drugače pa tudi jaz ne razumem tega, res ne. Ne razumem staršev, ki otroka tako privežejo nase, da ga je strah sploh kam it.

Je čisto enostavno. Potrebujejo "psa", ki ga zdresirajo prenašat njihove frustracije.
"Je človek - je problem. Ni človeka - ni problema."
Natalna karta. Karta registracije na forum.

Offline Maja

• Spletni Simbol
  • Pomagaj si sam.
« Reply #54 on: September 29, 2012, 09:26:05 PM »

Je čisto enostavno. Potrebujejo "psa", ki ga zdresirajo prenašat njihove frustracije.

Ja.

Hihi, koliko smo že napisali o damicah s kužki. Mali p****ližčki.  :laugh:

Offline x29x

• Trenutno v uvajanju
  • *
    • Email
« Reply #55 on: February 03, 2013, 06:59:00 PM »
PODPIS pod tole.... ;D pizdoliščki hahaha kakšna beseda hahah