Author Topic: KRISTALI in njihova uporaba  (Read 218328 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline klarus

• Mojster
Re: KRISTALI in njihova uporaba
« Reply #120 on: March 30, 2009, 11:59:54 AM »
Žal nimam slikce, pa tudi kamna nimam več. Je očitno odslužil svoje. Kupila sem ga pri Taji Albolena in je takle majhen okrogel svetlo zelene barve s temnimi pikicami, kot nekakšno jajce.
In namenjen je za povezavo z Atlantido.

hvala za vse napotke pri eliksirju!  :D

mogoče kaj takega
http://www.egolook.com/uploads/product/339_B_uhanik_turkiz1.jpg
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

moja karta

9ZK 822

Offline Tea

• Moderator
  • Lipicanec
  • Sonček je
    • www.Astro-star.net
« Reply #121 on: March 30, 2009, 12:10:24 PM »
Draga Klarus

pa sta res brata!!!!  ;) Moj je sicer že dolgo moj  ;), zato naj bo starejši brat.

Sicer pa me nekaj zanima. Vedno vprašam kristalne strokovnjake glede obdelanih in neobdelanih kristalov. Kakšno je tvoje mnenje, občutiš razliko?

Hvala ti.
Earth  :)

edina razlika, ki je..je mogoče kako oz v kako obliko je kristal brušen....kvarčna zvezdica se drugače obnaša kot pa kristal, ki je okrlogel...tudi kamena strela se drugače obnaša, če je okorogla ima isto frekvenco, kakorkoli jo položiš, če je pa brušena v špispa ne, mora biti pa špic vedno obrnjen proti nebu...tudi razlika med srcem in križem je občutna itd....
eni kamni so pač raje šminkerski( ;D ) drugi pač ne...
pa tudi je odvisno za kaj se ga uporablja..

Klarus

kako bi se obnašala okrogla kamena strela, mislim brušena zaobljeno

hvala
www.Astro-Star.net
ASTROLOŠKE ANALIZE, VEDEŽEVANJE, TEČAJI VEDEŽEVANJA IN ASTROLOGIJE

http://shrani.si/f/g/Y6/4RTQBfUR/tea.gif

Offline klarus

• Mojster
« Reply #122 on: March 30, 2009, 01:14:48 PM »
enako kot pravilno postavljena v špic brušena kamena strela :)
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline klarus

• Mojster
« Reply #123 on: March 30, 2009, 01:16:10 PM »
KVARČNA ZVEZDICA

Zvezdica iz kristala kamene strele, ametista ali roževca v svoji obliki skriva 12 piramid, in ima neverjetno moč - življenjsko energijo, ki jo vzhodni filozofi imenujejo ORGON. Zvezdica vpija na konceh zemeljsko energijo, v centru pa kozmično, obe energiji pa harmonizira in prenaša na naše telo. Tako naše celice zlahka vzpodbudi v idealno stanje vibracije – 7300 enot po Bovisu. V tem stanju so same sposobne odpraviti kakršno koli zdravstveno težavo v telesu. Obstajajo tudi peterokrake zvezdice, ki imajo enake lastnosti, v paru s šesterokrako pa so namenjene tudi za meditacije. Zvezdica ni samo izredno učinkovita pri odpravljanju bolezni, ampak tudi pri realizaciji naših idej ter projektov. Z njeno pomočjo lahko pošiljamo pozitivne energije tudi na daljavo in tako pomagamo osebi, ki se nahaja v drugem kraju.

UPORABA ZVEZDICE PRI PREVENTIVI IN MANJŠIH ZDRAVSTENIH TEŽAVAH

Vsako jutro položimo zvezdico na vrh glave in jo vsaj 30 sekund držimo z dlanjo – moški z desno roko, ženske z levo. Nato jo za 5 minut položimo na mesto, kjer čutimo da bi se lahko razvila bolezen. Zvezdica učinkuje podobno kot laserski žarek, saj v trenutku uredi vibracijsko stanje naših čaker in delovanje žlez.

UPORABA ZVEZDICE PRI RESNIH ZDRAVSTENIH TEŽAVAH IN DEPRESIJAH

Poznanih je mnogo primerov, ko so si ljudje s pomočjo kvarčne zvezdice pozdravili tudi najtežje bolezni – celo takrat, ko je uradna medicina odpovedala.

V hujših primerih moramo zvezdico uporabljati v več stopnjah:

*

Dvakrat na dan, zjutraj in zvečer, jo za 30 sekund položimo na glavo.
    *

Enkrat dnevno jo za 10 minut položimo na plexus solaris – 5 prstov nad popkom.
    *

4x dnevno jo za 60 sekund polagamo na mesto kjer je izvor bolečin.

Že po nekaj dneh začutimo izredno olajšanje, vendar moramo terapijo vzdrževati vsaj 28 dni.

UPORABA ZVEZDICE PRI REALIZACIJI IDEJ IN ŽELJA

Zveni čudežno, vendar obstaja mnogo pričevanj, kako so ljudje s pomočjo zvezdice poslovno in osebno uspeli. Postopek je sledeč:

- na list papirja kratko in jasno opišemo idejo, ki jo želimo uresničiti.

- določimo do kdaj želimo, da se uresniči

- kraj, kjer naj se uresniči

- papir preložimo in položimo nanj zvezdico. Z dlanjo nad zvezdico mentaliziramo (si v mislih predstavljamo) vsebino projekta in tako zvezdico programiramo. To ponavljamo 11 dni vsak dan ob isti uri. Po 11 dneh papir sežgemo in zvezdico očistimo.

ČIŠČENJE poteka enako kot čiščenje kristalov

UPORABA ZVEZDICE ZA POŠILJANJE VIBRACIJ NA DALJAVO

Kadar želimo nekomu pomagati:

-Napišemo na majhen kos papirja ime in datum rojstva ali pa uporabimo fotografijo.

-Zložimo papir v trikotnik in nanj položimo zvezdico.

-Z dlanmi, obrnjenimi proti zvezdici, vprašamo: Kakšno barvo vibracije potrebuje oseba, ki ji želimo pomagati? Preko intuicije bomo dobili odgovor. Zamislimo si, kako iz zvezdice sije barvni žarek na osebo, ki ji želimo pomagati. Preko naših rok in kristalne zvezdice sevamo vsaj 3 minute. -V tem času dobi oseba potrebno energijo, da njene celice pričnejo vibrirati z močjo 7300 enot po Bovisu, kar omogoči telesu, da se prične zdraviti. Pri večjih težavah moramo postopek ponoviti večkrat na dan.

KRISTALIZIRANA VODA

*

Zvezdico damo čez noč v kozarec z vodo in to vodo popijemo vsako jutro na tešče. S tem pridobimo energijo in svežino za ves dan.. Bistveno se nam izboljšajo umske sposobnosti!
          *

Pitje kristalizirane vode popolnoma razstrupi telo, okrepi imunski sistem in izredno pomaga pri težavah z živci.
          *

Kristalizirano vodo uporabljamo tudi pri izpiranju zobnih dlesni, oči, pranju las, zalivanju rož, itd.
          *

Redno pitje kristalizirane vode nam uravnava telesno težo, zato je odlična pri shujševalnih dietah.
« Last Edit: March 30, 2009, 01:18:20 PM by klarus »
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline Gaia

• Splet. Simbol
  • Bodi sprememba, ki jo želiš videti v svetu.
    • www.theta.si
« Reply #124 on: March 30, 2009, 02:21:30 PM »
me pa zanima kak je ta atlantisitom..še nisem čula za njega.....razn če ni kako trgovsko ime za ta kamen :)
bi mogoče prilepila slikico :)

Jaz ga imam in bom poslala sliko takoj, ko bo možno. Ni pa tirkiz. Dejansko je takšne barve kot je rekla Barbara, rumeno-zelene.

Jaz imam v vodi ves čas kvarčno zvezdico in ametist. A sta njuni energiji kompatibilni. Hkrati pa sedaj največ pijem vodo s fluoritom, ker sem na postu. Imam zelenega in mavričnega.
Praktik Reconnective Healinga® in Reconnectiona®
Mojstrica ThetaHealinga® s Certifikatom Znanosti
Angelska terapevtka®, Medij
www.theta.si
DZK 519
http://www.shrani.si/f/1S/bz/4g4xuymc/karta-gaia.gif
http://www.shrani.si/f/1g/TD/3qcGvQgv/karta-vlado.gif

Offline klarus

• Mojster
« Reply #125 on: March 30, 2009, 02:38:23 PM »
odvisno iz katerega kristala je narejena kvarčna zvezdica... :)
bi pa na tvojem mestu delala posebi eliksir iz zvezdice in zelenega fluorita :)
po možnosti na osnovi kakega čaja, ki telo dodatno očisti...recimo kaka kopriva ;)
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline klarus

• Mojster
« Reply #126 on: March 30, 2009, 02:39:04 PM »
če pa imaš hrizopraz, ga pa zamenjaj z fluoritom, ta ima še večji očiščevalni učinek

« Last Edit: March 30, 2009, 02:41:54 PM by klarus »
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline Gaia

• Splet. Simbol
    • www.theta.si
« Reply #127 on: March 30, 2009, 02:47:42 PM »
me pa zanima kak je ta atlantisitom..še nisem čula za njega.....razn če ni kako trgovsko ime za ta kamen :)
bi mogoče prilepila slikico :)

Jaz ga imam in bom poslala sliko takoj, ko bo možno. Ni pa tirkiz. Dejansko je takšne barve kot je rekla Barbara, rumeno-zelene.

No takole izgleda atlantisit:

www.theta.si
DZK 519

Offline Gaia

• Splet. Simbol
    • www.theta.si
« Reply #128 on: March 30, 2009, 02:49:55 PM »
odvisno iz katerega kristala je narejena kvarčna zvezdica... :)
bi pa na tvojem mestu delala posebi eliksir iz zvezdice in zelenega fluorita :)
po možnosti na osnovi kakega čaja, ki telo dodatno očisti...recimo kaka kopriva ;)

Kvarčno zvezdico imam iz kamene strele in je v vodi skupaj z ametistom. Drugi eliksir si pa pripravljam samo s fluoritom. Hrizopraza nimam, si ga bom pa morda nabavila. Hvala za informacije.

:-* Gaja
www.theta.si
DZK 519

Offline klarus

• Mojster
« Reply #129 on: March 30, 2009, 04:07:46 PM »
sem našla, kaj je ta atlatisit :D
 v bistvu gre za aktinolit(smaragdit) vsodbuja ikrenost, zaupanje vase, kar pripomora k notranjem miru. pomaga ozavestit razkorak med dejanji in resničnimi potrebami. deluje zelo počasi, zato ga je treba uporabljati dalj časa, kot ročni kamen..ker za nakit ni primeren. nosi energijo zemlje in vode

« Last Edit: March 30, 2009, 05:50:48 PM by klarus »
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline Barbarap

• Trenutno v uvajanju
  • *
    • Danuba
« Reply #130 on: March 30, 2009, 05:16:26 PM »
No pa smo ga le našli!!!

tudi sama sem imela kvarčno zvezdico, pa je šla za višji namen v zemljo nekje ob morju. je predelala kar velik vzorec oz. negativno energijo na tistem področju. Sem ji še zdaj hvaležna. Sem jo pa kupila od Vide Vidmar iz Brazilije. Jih prodaja njena hčerka v Galeriji Equrna v stari Ljubljani.
Spoznaj sebe in spoznal boš svet!

Offline Earth

• Trenutno v uvajanju
  • *
« Reply #131 on: April 02, 2009, 12:34:47 PM »
Draga Klarus

Hvala za tvoje mnenje.  :)
No, da dodam še svojega: rada imam naravo, čim bolj naravne stvari in tako tudi nebrušene kristale. Kadar imam na izbiro, vedno izberem nebrušenega, po možnosti res nič obdelanega, čeprav jih je zelo težko dobit. A se da!  ;) Obdelani so lahko polni tujih energij... in včasih me prav zažge ko začutim to energijo, vso težo starih zapisov, ki jo nosi kamen, kristal. Res je pomembno od kje je, kako je bil izkopan, kako so ravnali z njim... nekateri niso občutljivi na to, jaz pa zelo. Torej se poslušam  ;).

Tudi sama uporabljam kvarčno zvezdico, a zadnje leto samo za eliksir. Z njo se da prav fino predelat kako zadevo, tudi fizične bolečine, kot so glavoboli, utrujenost, stres, bolečine v trebuhu... Ne vem ali že poznate "dihanje s kvarčno zvezdico". Če vas zanima, vam napišem, ker je postopek res odličen takojšnji pomočnik pri različnih tegobah! Hja, vidim, da si moram še kakšno nabavit! Kar malo sem pozabila nanjo. Hvala, Klarus, da si me spomnila nanjo.

Gospa, pri kateri sem jih nabavljala, je odsotna, tako da potrebujem drugega zanesljivega prodajalca. Ima kdo pozitivne izkušnje s katerim konkretnim? Če ne smemo reklamirati, prosim za ZS. Hvala!

S kristalno ljubeznijo.
Earth
Iskanje vizije z božansko ljubeznijo...

Earth

Offline Mačica

• Uporabnik
  • **
« Reply #132 on: April 02, 2009, 03:32:14 PM »
Draga Earth,
bi te prosila za razlago ''dihanja s kvarčno zvezdico''. Mogoče bo meni pomagal. Vsake toliko pač moram stopit na oder, ker imam tak poklic.  ::) Sicer ga ni v dvorani, ki bi opazil kaj se z menoj dogaja. A v meni je  >:D!!!!!!

Pozdravček, Maca

Offline klarus

• Mojster
« Reply #133 on: April 02, 2009, 03:40:27 PM »
Draga Klarus

Hvala za tvoje mnenje.  :)
No, da dodam še svojega: rada imam naravo, čim bolj naravne stvari in tako tudi nebrušene kristale. Kadar imam na izbiro, vedno izberem nebrušenega, po možnosti res nič obdelanega, čeprav jih je zelo težko dobit. A se da!  ;) Obdelani so lahko polni tujih energij... in včasih me prav zažge ko začutim to energijo, vso težo starih zapisov, ki jo nosi kamen, kristal. Res je pomembno od kje je, kako je bil izkopan, kako so ravnali z njim... nekateri niso občutljivi na to, jaz pa zelo. Torej se poslušam  ;).

Tudi sama uporabljam kvarčno zvezdico, a zadnje leto samo za eliksir. Z njo se da prav fino predelat kako zadevo, tudi fizične bolečine, kot so glavoboli, utrujenost, stres, bolečine v trebuhu... Ne vem ali že poznate "dihanje s kvarčno zvezdico". Če vas zanima, vam napišem, ker je postopek res odličen takojšnji pomočnik pri različnih tegobah! Hja, vidim, da si moram še kakšno nabavit! Kar malo sem pozabila nanjo. Hvala, Klarus, da si me spomnila nanjo.

Gospa, pri kateri sem jih nabavljala, je odsotna, tako da potrebujem drugega zanesljivega prodajalca. Ima kdo pozitivne izkušnje s katerim konkretnim? Če ne smemo reklamirati, prosim za ZS. Hvala!

S kristalno ljubeznijo.
Earth

vsak mineral..brušen ali nebrušen nosi vzorce v sebi :) vsaka oseba, ki je bila v stiku z kristalom, v njem pusti energetsko sled....zato se pa kristale vedno čisti :) ene par strani nazaj sem napisala, kak se najbilj učinkovito čisti ;)

kar se pa tiče kvarčnih zvezdic, jih dobiš v ahatu ;)
There is
One Mind,
One Truth,

moja karta

9ZK 822

Offline Earth

• Trenutno v uvajanju
  • *
« Reply #134 on: April 02, 2009, 08:19:03 PM »
Draga Mačica

Gre za tvojo tremo?
Torej, kvarčno zvezdico očistiš, jo aktiviraš, se umirš v sedečem položaju in postaviš zvezdico na vrh svoje glave, na kronsko čakro. Zavestno dihaš 15 min energijo skozi vrh svoje glave in jo preko kvarčne zvezdice izdihuješ navzdol, skozi vse čakre. Posebno pozornost posveti čakri, ki ni v ravnovesju... saj veš, za komunikacijo je grlena čakra itd. V bistvu vdihavaš energijo kvarčne zvezdice (aja, naj bo res iz kvarca) in z njeno energijo čistiš blokirana središča in energetske centre. Malo dodaj še svojega občutka in bo.
Včasih sem se zelo posluževala te metode, saj mi je prinesla marsikatero olajšanje takoj. Danes, ko poznam še več tehnik pa sem še toliko bolj prepričana, da ni vedno theta healing edina rešitev. Vsaj pri meni ne. Včasih prav paše kakšna kristalna terapija ali kaj podobnega. 

Pošiljam ti ljubezen!
Earth
Iskanje vizije z božansko ljubeznijo...

Earth